Fehmarn Northern Open

Starterliste/Startlist
Siegerliste/Results


Stand: 06.04.2020 - 20:03
7. Fehmarn Northern Open - 25.07.2020 - 133 Teams
StNr: Name/Last name Vorname/First name Club/Stadt/Town Nation
D1 Repenning Frank BF Fehmarn
D1 Repenning Petra BF Fehmarn
D2 Krause Jörn Mainz
D2 Staudt Marco Mainz
D3 Treichel Dieter Löhne
D3 Treichel Susanne Löhne
D4 Kuhlmann Renate DJK Delbrück
D4 Robrecht Gustav DJK Delbrück
D5 Sintram-Nölting Rolf BSV Lübeck
D5 Nölting Sabine BSV Lübeck
D6 Grafe Lavinia BgBremen
D6 Intemann Rüdiger BgBremen
D7 Martin Björn Hamburg
D7 Gawehns Cordula Hamburg
D8 Tiedemann Matthias Hamburg
D8 Lühmann Axel Hamburg
D9 Jungesblut Sabine Hamburg
D9 Vorwerk Wolfgang Hamburg
D10 Jungesblut Frank Hamburg
D10 Jungesblut Peter Hamburg
D11 Kersken-Arentzen Bärbel BSB Steinfurt
D11 Epping Karin BSB Steinfurt
D12 Gesing Andrea SVS Mülheim
D12 Schmitz Norbert SVS Mülheim
D13 Koch Karl Heinz DJK Delbrück
D13 Voss Christiane DJK Delbrück
D14 Patschkowski Michael Göttinger 1989
D14 Borchert Peter TSV Horst
D15 Kuhlmann Cornelia HSC Hannover
D15 Scheeder Georg HSC Hannover
D16 Jaeger Lutz B-Team Rettmer
D16 Pierschlewicz Heike B-Team Rettmer
D17 Krebsbach Hagen Hohnstorf
D17 Klitzing Klaus Hohnstorf
D18 Henrich Andrea KfK Münster
D18 Pagenkemper Ruth KfK Münster
D19 König Karin BSB Steinfurt
D19 Howe-König Ralf BSB Steinfurt
D20 Krause Sebastian BSV Lübeck
D20 Krause-Curs Christiana BSV Lübeck
D21 Bargmann Uwe BG Bremen
D21 Bargmann Elfi BG Bremen
D22 Janssen Bernd TCO ldenburg
D22 Wissing Gertrud TCO Oldenburg
D23 Rossmann Dieter BF Eversen
D23 Scharfenberg Erika BF Eversen
D24 Lükensmeier Sonja Boule Terrier Viöl
D24 Lükensmeier Günter Boule Terrier Viöl
D25 Ostermann Oliver FB Lübeck
D25 Bunkowsky Petra FB Lübeck
D26 Alves Hans SGAA Hannover
D26 Bäßmann Renate SGAA Hannover
D27 Reusch Ingo Berlin
D27 Hollmichel Beate Berlin
D28 Bonow Insa Hamburg
D28 Keller Eckart Hamburg
D29 Entrup Matthias BSB Steinfurt
D29 .. .. suchend
D30 Menge Karl-Heinz PUR-Lintorf
D30 Geiger Rudolf PUR-Lintorf
D31 Brusch Thomas TuS Nenndorf
D31 Brusch Ulrike TuS Nenndorf
D32 Müller Janet BV Pirmasens
D32 Stefan Wilhelm BV Pirmasens
D33 Weber Norbert Lübeck
D33 Richartz Jürgen Lübeck
D34 Seidensticker Werner Hamburg
D34 Seidensticker Waltraud Hamburg
D35 Zaspel Stefan Hamburg
D35 Ott Paul Hamburg
D36 Timmermann Cornelia PUR-Lintorf
D36 Timmermann Rolf PUR-Lintorf
D37 Letellier Volker Hamburg
D37 Rohloff Olaf Hamburg
D38 Harthun Claudia BTV Brühl
D38 Willems Jürgen EBC Köln
D39 Schamber Frank Büttelborn
D39 Bub Thomas Büttelborn
D40 Altemühle Lisa Burgsteinfurt
D40 Altemühle Erich Burgsteinfurt
D41 Seidler Claudia BG Bremen
D41 Schütte Harm BC Osterholz
D42 Hanf Jonas Lübeck
D42 Lohmann Jonas Oldenburg
D43 Luenen Gerd BdB Berlin
D43 Bell Urte BdB Berlin
D44 Schneider Hanna Tus Lübeck
D44 Pommer Horst TuS Lübeck
D45 Tuna Hergen Rettmer
D45 Tuna Kirstin Bardowick
D46 Rieckmann Bernd FLB Hohnstorf
D46 Raab Brigitte B-Team Rettmer
D47 Müdder Helmut Idstedter PC
D47 Frömling Annegrete Idstedter PC
D48 Schulz Jürgen Idstedter PC
D48 Joohs Wolfgang Idstedter PC
D49 Menke Angelika B-Team Rettmer
D49 Menke Peter B-Team Rettmer
D50 Schlegel Veronika Heider RU
D50 Paustian Maike Heider RU
D51 Grunst Rainer BSV Nordenham
D51 Preusse Kalle BSV Nordenham
D52 Preusse Doris BSV Nordenham
D52 Menzel Fredo BSV Nordenham
D53 Weissbeck Tatjana Idstedter PC
D53 Wiese Christine CdB Lübeck
D54 Langkau Frank Hamburg
D54 Dünkler Michael Hamburg
D55 Großmann Stefan Steinfurt
D55 Lork Frank Steinfurt
D56 Sandow Gisela Z88 Berlin
D56 Friedel Sabine Dresden
D57 Müller Jörg TSG Echte
D57 Müller Cornelia TSG Echte
D58 Jarmatz Ingeborg FlB Hohnstorf
D58 Noldt-Jarmatz Holger FlB Hohnstorf
D59 Müller Thomas Lübeck
D59 Husmann Christian Lübeck
D60 Kötter Gerd PUR Lintorf
D60 Ludwig Siegfried PUR Lintorf
D61 Trott Margot SGAA Hannover
D61 Trott Peter SGAA Hannover
D62 Brenneke Irene Luhdener SV
D62 Brenneke Otto Luhdener SV
D63 Kraus Roswitha PUR-Lintorf
D63 Luck Dieter PUR-Lintorf
D64 Stetzler Otto PFiF Ottensen
D64 Bergmann Helga PFiF Ottensen
D65 Riederer Annette Alzey
D65 Dengler Jens Dreieichenhain
D66 Latsch Peter Bad Camberg
D66 Latsch Phatchani Bad Camberg
D67 Duschinski Herbert Burgsteinfurt
D67 Duschinski Monika Burgsteinfurt
D68 Heeren Jens Hohnstorf/Elbe
D68 Leineweber Bernd Hohnstorf/Elbe
D69 Löst Marcus B-Team Rettmer
D69 Pierschlewicz Detlev B-Taem Rettmer
D70 Ryll Nikolai NPC Kiel
D70 Schlottmann Janne NPC Kiel
D71 Meller Gisela BC Tromm
D71 Meller Dieter BC Rheingau
D72 Hennige Peter Paderborn
D72 Sommer-Hennige Friederike Paderborn
D73 Thal Peter Hannover
D73 Thal Elke Hannover
D74 Seehausen Petra BC Ibbenbüren
D74 Schierbaum Gunda Bielefeld B.w.
D75 Fenske Carsten Hannover
D75 Fenske Britta Hannover
D76 Dahl Hanns-Jörg Hannover
D76 Both Barbara Hannover
D77 Vogt Martina Auetal
D77 Kramer Dieter Auetal
D78 Leifholz Henry Hannover
D78 Leifholz Kirsten Hannover
D79 Gyarmaty Herbert TUF Flensburg
D79 Leitenberger Detlef TUF Flensburg
D80 Hinck Uwe ABC Hamburg
D80 Hinck Sabine ABC Hamburg
D81 Meyer Michael FlB Hohnstorf
D81 Prochnow Marcus FlB Hohnstorf
D82 Hennige Dieter Paderborn
D82 Deleker Gerda Paderborn
D83 Ruge Fritz Bremen
D83 Albers Petra Bremen
D84 Arndt Detlef Bergedorf
D84 Arndt Kerstin Bergedorf
D85 Francke Irene PUR-Lintorf
D85 Probst Manfred PUR-Lintorf
D86 Mildahn Sven Hamburg
D86 Hesse Niko Hamburg
D87 Larsson Per-Olof Malmö
D87 Larsson Zivan Malmö
D88 Månsson Anders Lillens vänner
D88 Nilsson Lena Lillens Vänner
D89 Olsson Kent Lillens vänner
D89 Jönsson Gun Lillens Vänner
D90 Schürmann Friedrich BGK Essen
D90 Heidrich Christa BGK Essen
D91 Mohr Peter BC Berlin
D91 Weise-Mohr Sabine SF Berlin
D92 Bauer Birgit TSV Feudenheim
D92 Beuthien Oliver PC Bouletten
D93 Gabler Dietmar LBC Lübeck
D93 Gabler Angela LBC Lübeck
D94 Tünker Rudi VfL Lemgo L
D94 Tünker Heidi VfL Lemgo L
D95 Radisic Dieter Steinfurt
D95 Fangmeyer Eva Münster
D96 Lindén Matts Lillens Vänner
D96 Draca Anna Lillens Vänner
D97 Hencke Thilo Heider R-boule
D97 Hagge Jörg Heider R-boule
D98 Sørensen Jens Nykøbing F
D98 Bille Hanne Nykøbing F
D99 Pedersen Per Nykøbing F
D99 Kock Benny Hvidovre
D100 Lorig Astrid Trier
D100 Busch Claudia Weisenthurm
D101 Röske-Weber Eddi Lübecker BC
D101 Rehberg Ulrike CdB Lübeck
D102 Ströde Ulrich BF Bad Nenndorf
D102 Bleidistel Ursula BF Bad Nenndorf
D103 Peper Manfred Tura Bremen
D103 Koehler Dieter Tura Bremen
D104 Twesten Werner TSV Rethen
D104 Dippmann Stephan Jever PC
D105 Pfaffe Andreas KBC Lübeck
D105 Detlef Urte KBC Lübeck
D106 Schiemenz Siegfried FlB Hohnstorf
D106 Neubert Andreas FlB Hohnstorf
D107 Jawinski Achim FB Lübeck
D107 Friedland Bernhard FB Lübeck
D108 Modersitzki Andreas BF Fehmarn
D108 Hock Doris BF Fehmarn
D109 Baier Fabienne FPC Frankfurt
D109 Bärenfänger John Dreieichenhein
D110 Nothelle Alexandra Olfen
D110 Krämer Ingo Olfen
D111 Tahar-Mansour Ali Bd Berlin
D111 Tahar-Mansour Abdelkader Bd Berlin
D112 Wätjen Olaf O-Scharmbeck
D112 Martens Sieglinde Rastede
D113 Jaeger Carsten ABC Hamburg
D113 Schöne Julia ABC Hamburg
D114 Ott Dagmar SV Essel
D114 Dohmeier Heiko SV Essel
D115 Pfaff Elke Bou Neunkirchen
D115 Pfaff Andreas Bou Neunkirchen
D116 Kirchhoff Maike Hamburg
D116 Voss Sylvia Heide
D117 Pyrek Uwe Tus Nenndorf
D117 Becker Walter TuS Nenndorf
D118 Boeckstiegel Bianca EBC, Köln
D118 Ramrath-Esser Ursula EBC, Köln
D119 Garner Jan O-Scharmbeck
D119 Goetzke Toll-Vincent Bd Berlin
D120 Burgers Leo Rijssen NL
D120 Burgers-Bakker Ina Rijssen NL
D121 Pfaff Meike LBJ Wiesbaden
D121 Neu Hans-Joachim LBJ Wiesbaden
D122 Schumann Christian Hamburg
D122 Lindow Thomas Hamburg
D123 Larsen Villy Nordfalster
D123 Larsen Launy Nordfalster
D124 Nielsen Claus Nordfalster
D124 Jørgensen Claus Nordfalster
D125 Diedrichs Ute Hannover
D125 Diedrichs Stefan Hannover
D126 Brodbeck Klaus BFF Fehmarn
D126 Scharfenberg Ullrich SG Elmshorn
D127 Lorenz Norbert LBC
D127 Wohlsen Petra LBC
D128 Tenge Marina PFiF/Hamburg
D128 Tenge Eckhard PFiF/Hamburg
D129 Mikkelsen Michelle Nordfalster
D129 Svensson Belinda Hvidovre
D130 Gebauer Thomas Bielefeld
D130 Helms-Gebauer Claudia Bielefeld
D131 Perrey Wolfgang FC Schwalbe
D131 ... ... suchend
D132 Loth Rüdiger HRBU Heide
D132 Theil Martina ABC Hamburg
D133 Stooss Mauricio CdB Lübeck
D133 Rehberg Mathias CdB Lübeck
3. Fehmarn DPV Masters - 26.07.2020 - 71 Teams
StNr: Name/Last name Vorname/First name Club/Stadt/Town Nation
T1 Hengevoß Uwe Lübecker BC
T1 Bülow Rosemarie Lübecker BC
T1 Bülow Hans Lübecker BC
T2 Krause Jörn Tromm
T2 Staudt Marco Bornheim
T2 Vinh Thanh Tromm
T3 Treichel Dieter Löhne
T3 Treichel Susanne Löhne
T3 .. .. suchend
T4 Grafe Lavinia BgBremen
T4 Intemann Rüdiger BgBremen
T4 Perrey Wolfgang BgBremen
T5 Jungesblut Frank Hamburg
T5 Jungesblut Sabine Hamburg
T5 Jungesblut Peter Hamburg
T6 Martin Björn Hamburg
T6 Tiedemann Matthias Hamburg
T6 Prusseit Tobias Hamburg
T7 Vorwerk Wolfgang Hamburg
T7 Lühmann Axel Hamburg
T7 Gawehns Cordula Hamburg
T8 Gesing Andrea SVS Mülheim
T8 Schmitz Norbert SVS Mülheim
T8 Ruge Fritz BG Bremen
T9 Patschkowski Michael Göttinger PC
T9 Borchert Peter TSV Horst
T9 Thestorf Andre Göttinger PC
T10 Kuhlmann Cornelia HSC Hannover
T10 Scheeder Georg HSC Hannover
T10 Deleker Reinhold K.k Paderborn
T11 Krebsbach Hagen Hohnstorf FLB
T11 Rieckmann Bernd Hohnstorf FLB
T11 Klitzing Klaus Hohnstorf FLB
T12 Howe-König Ralf BSB Steinfurt
T12 König Karin BSB Steinfurt
T12 Fangmeyer Eva BSB Steinfurt
T13 Suhrbier Carlheinz BSV Lübeck
T13 Suhrbier Ursula BSV Lübeck
T13 Weber Norbert TuS Lübeck
T14 Bargmann Uwe BG Bremen
T14 Bargmann Elfi BG Bremen
T14 Garner Sigrid BG Bremen
T15 Bonow Insa Hamburg
T15 Hinck Sabine Hamburg
T15 Seidensticker Waltraud Hamburg
T16 Henrich Andrea KfK Münster
T16 Pagenkemper Ruth KfK Münster
T16 Duschinski Monika BSB Steinfurt
T17 Menge Karl-Heinz PUR-Lintorf
T17 Geiger Rudolf PUR-Lintorf
T17 Probst Manfred PUR-Lintorf
T18 Zaspel Stefan Hamburg
T18 Ott Paul Hamburg
T18 Letellier Volker Hamburg
T19 Timmermann Cornelia PUR-Lintorf
T19 Kraus Roswitha PUR-Lintorf
T19 Luck Dieter PUR-Lintorf
T20 Harthun Claudia BTV Brühl
T20 Ramrath-Esser Ursula EBC, Köln
T20 Boeckstiegel Bianca EBC, Köln
T21 Schamber Frank BG Groß-Gerau
T21 Bub Thomas SV Klein-Gerau
T21 .. .. suchend
T22 Altemühle Lisa BSBurgsteinfurt
T22 Altemühle Erich BSBurgsteinfurt
T22 Weiershäuser Uwe Wöersdorf
T23 Bell Urte Bd Berlin
T23 Luenen Gerd Bd Berlin
T23 Schirmer Andrea Bd Berlin
T24 Tuna Kirstin Rettmer
T24 Jäger Lutz Rettmer
T24 Tuna Hergen Rettmer
T25 Müdder Helmut Idstedter PC
T25 Frömling Annegrete Idstedter PC
T25 Schulz Jürgen Idstedter PC
T26 Menke Angelika B-Team Rettmer
T26 Menke Peter B-Team Rettmer
T26 Dressler Gisela SV Innerstetal
T27 Stetzler Otto PFiF Hamburg
T27 Brutscher Helmut PFiF Hamburg
T27 Weiland Hermann PFiF Hamburg
T28 Grunst Rainer BC Osterholz
T28 Seidler Claudia BG Bremen
T28 Schütte Harm BC Osterholz
T29 Preusse Kalle BC Osterholz
T29 Preusse Doris BC Osterholz
T29 Menzel Fredo BC Osterholz
T30 Weissbeck Tatjana Idstedter PC
T30 Wiese Christine CdB Lübeck
T30 Schneider Hanna Tus Lübeck
T31 Großmann Stefan Steinfurt
T31 Radisic Dieter Steinfurt
T31 Lork Frank Steinfurt
T32 Jarmatz Ingeborg FlB Hohnstorf
T32 Noldt-Jarmatz Holger FlB Hohnstorf
T32 Meyer Michael FlB Hohnstorf
T33 Trott Margot SGAA Hannover
T33 Trott Peter SGAA Hannover
T33 Bäßmann Renate SGAA Hannover
T34 Brenneke Otto Luhdener SV
T34 Brenneke Irene Luhdener SV
T34 Jakobs Markus Luhdener SV
T35 Löwer Ulrich BPark Bergedorf
T35 Löwer Dorothea BPark Bergedorf
T35 Langkau Frank Lemsahl
T36 Seehausen Petra BC Ibbenbüren
T36 Schierbaum Gunda Bielefeld
T36 ... ... suchend
T37 Meller Gisela BC Tromm
T37 Latsch Peter Dauborn
T37 Latsch Pat Dauborn
T38 Hennige Peter Paderborn
T38 Hennige Dieter Paderborn
T38 Sommer-Hennige Friederike Paderborn
T39 Leifholz Henry Hannover
T39 Leifholz Kirsten Hannover
T39 Thal Pester Hannover
T40 Diedrichs Stefan Hannover
T40 Diedrichs Ute Hannover
T40 Thal Elke Hannover
T41 Piepers Uwe CdB Lübeck
T41 Peitz Ingeborg CdB Lübeck
T41 Jarling Christina CdB Lübeck
T42 Vogt Martina Auetal
T42 Kramer Dieter Auetal
T42 Krings Roland Auetal
T43 Gyarmaty Herbert Tarup Flensburg
T43 Leitenberger Detlef Tarup Flensburg
T43 Böttger Anni Tarup Flensburg
T44 Paustian Maike Heider RB
T44 Schlegel Veronika Heider RB
T44 Hellbusch Rita Kfk Münster
T45 Kersken-Arentzen Bärbel BSB Steinfurt
T45 Burgers-Bakker Ina Rijssen NL
T45 Burgers Leon Rijssen NL
T46 Epping Karin BSB Steinfurt
T46 Entrup Matthias BSB Steinfurt
T46 Duschinski Herbert BSB Steinfurt
T47 Bauer Birgit TSV Feudenheim
T47 Beuthien Oliver PC Bouletten
T47 Bauer Svenja TSV Feudenheim
T48 Larsson Siv Lillens vänner
T48 Draca Anna Lillens Vänner
T48 Nilsson Lena Lillens Vänner
T49 Larsson Per-Olof Lillens vänner
T49 Månsson Anders Lillens Vänner
T49 Linden Matts Lillens Vänner
T50 Olsson Kent Lillens vänner
T50 Nörrelökke Jens Lillens Vänner
T50 Jönsson Gun Lillens Vänner
T51 Sørensen Jens NykøbingF
T51 Pedersen Per Nykøbing F
T51 Kock Benny Nykøbing F
T52 Lorig Astrid Trier
T52 Busch Claudia Weißenthurm
T52 Busch Detlef Weißenthurm
T53 Ströde Ulrich BF Bad Nenndorf
T53 Bleidistel Ursula BF Bad Nenndorf
T53 Zinser Helmut BF Rinteln
T54 Müller Jörg TSG Echte
T54 Müller Cornelia TSG Echte
T54 Pörschke Manfred TSG Echte
T55 Peper Manfred Tura Bremen
T55 Koehler Dieter Tura Bremen
T55 Koehler Liane Tura Bremen
T56 Twesten Werner TSV Rethen
T56 Dippmann Stephan Jever PC
T56 Dippmann Ellen Jever PC
T57 Schiemenz Siegfried FlB Hohnstorf
T57 Neubert Andreas FlB Hohnstorf
T57 Raab Brigitte BT Rettmer
T58 Baier Fabienne 1. FPC Frankfurt
T58 Baier Elke SV 07 Geinsheim
T58 Bärenfänger John TV Dreieichenh.
T59 Tahar-Mansur Abdelkader Bd Berlin
T59 Tahar-Mansur Ali Bd Berlin
T59 Aliosman Ali Bd Berlin
T60 Wätjen Olaf VFL Rastede
T60 Martens Sieglinde VFL Rastede
T60 Helfried Franz VFL Rastede
T61 Jaeger Carsten ABC Hamburg
T61 Schöne Julia ABC Hamburg
T61 Heeren Jens Hohnstorf
T62 Pfaff Meike LBJ Wiesbaden
T62 Pfaff Andreas Bo. Neunkirchen
T62 Neu Hans-Joachim LBJ Wiesbaden
T63 Hencke Thilo Hamburg
T63 Hagge Jörg Heide
T63 Voss Sylvia Heide
T64 Pyrek Uwe Tus Nenndorf
T64 Becker Walter TuS Nenndorf
T64 Keller Eckart Hamburger RC
T65 Garner Jan BCO-Scharmbeck
T65 Garner Lea BCO-Scharmbeck
T65 Goetzke Till-Vincent Bd Berlin
T66 Larsen Villy Nordfalster
T66 Nielsen Claus Nordfalster
T66 Jørgensen Claus Nordfalster
T67 Larsen Launy Nordfalster
T67 Mikkelsen Michelle Nordfalster
T67 Svensson Belinda Hvidovre
T68 Brodbeck Klaus BF Fehmarn
T68 Scharfenberg Ullrich SG Elmshorn
T68 Leineweber Bernd FlB Hohnstorf
T69 Tenge Marina PFiF/Hamburg
T69 Eckhard Tenge PFiF/Hamburg
T69 Bergemann Helga PFiF/Hamburg
T70 Wilhelm Stefan Pirmasens1999
T70 Müller Janet Pirmasens 1999
T70 Pfaff Elke B. Neunkirchen
T71 Gebauer Thomas Bielefeld
T71 Helms-Gebauer Claudia Bielefeld
T71 Schöttler Michael Bielefeld
© 2018 - 2020 Boulefreunde Fehmarn e.V. | Fehmarn Northern Open | Fehmarn DPV Masters | Data Protection