Fehmarn Northern Open

Starterliste/Startlist
Siegerliste/Results


Stand: 28.06.2022 - 11:33
Doublette - 30.07.2022 - 240 Teams
StNr: Name/Last name Vorname/First name Club/Stadt/Town Nation
D1 Repenning Frank BF Fehmarn
D1 Repenning Petra BF Fehmarn
D2 Larsson Ulf Staffanstorp Bkl
D2 Larsson Lisbeth Staffanstorp Bkl
D3 Pobiega Ronny Staffanstorp Bkl
D3 Pobiega Eva Staffanstorp Bkl
D4 Hansson Roland Staffanstorp Bkl
D4 Andersson Margaretha Staffanstorp Bkl
D5 Hansson Lisbeth Staffanstorp Bkl
D5 Andersson Gert Staffanstorp Bkl
D6 Bengtsson Mats Staffanstorp Bkl
D6 Bengtsson Agneta Staffanstorp Bkl
D7 Bendroth Thomas Staffanstorp Bkl
D7 Bendroth Agneta Staffanstorp Bkl
D8 Svensson Rolf Staffanstorp Bkl
D8 Svensson Barbro Staffanstorp Bkl
D9 Karlsson Torsten Staffanstorp Bkl
D9 Karlsson Kerstin Staffanstorp Bkl
D10 Blomgren Pihl Staffanstorp Bkl
D10 Nörler Ã…ke Staffanstorp Bkl
D11 Persson Tommy Staffanstorp Bkl
D11 Nilsson Claes Staffanstorp Bkl
D12 Nilsson Else-Marie Staffanstorp Bkl
D12 Persson Eva Staffanstorp Bkl
D13 Persson Agnete Staffanstorp Bkl
D13 Foghelin Leif Staffanstorp Bkl
D14 Andersson Kaj Staffanstorp Bkl
D14 Andersson Gunnel Staffanstorp Bkl
D15 Persson Roland Staffanstorp Bkl
D15 Jönsson Lennart Staffanstorp Bkl
D16 Clarén Leif Staffanstorp Bkl
D16 Clarén Gunilla Staffanstorp Bkl
D17 Andersson Ann-Marie Staffanstorp Bkl
D17 Jönsson Gull-Britt Staffanstorp Bkl
D18 Bengtsson Hans-Olof Staffanstorp Bkl
D18 Bengtsson Anita Staffanstorp Bkl
D19 Holmgren Ann-Britt Staffanstorp Bkl
D19 Persson Mona Staffanstorp Bkl
D20 Hoebel Mario Kassel
D20 Knabenschuh Rolf Kassel
D21 Dridi Mohsen Essen-Kettwig
D21 Nana Adama Köln BC
D22 Pfaffe Andreas KBC Lübeck
D22 Detlef Urte KBC Lübeck
D23 Trott Margot AA Hannover
D23 Trott Peter AA Hannover
D24 Gesing Andrea Essen
D24 Schmitz Norbert Essen
D25 Schirmer Andrea BD Berlin
D25 Mehrmann Klaus Schöneberg
D26 Goldau Meike Hamburg
D26 Sidlaza Dadine Hamburg
D27 Probst Dominique BC Mechenhard
D27 Huber Gabriel M. Waldhof
D28 Reichelt Dieter DJK Delbrück
D28 Fecke Hans Georg DJK Delbrück
D29 Voss Christiane DJK Delbrück
D29 Koch Karl Heinz DJK Delbrück
D30 Kuhlmann Renate DJK Delbrück
D30 Robrecht Gustav DJK Delbrück
D31 Walter Ebi DJK Delbrück
D31 Protte Peter Johannes DJK Delbrück
D32 Bargmann Uwe BG Bremen
D32 Bargmann Elfi BG Bremen
D33 Wurst Paul Bönnigheim
D33 Hagenlocher Ellen Bönnigheim
D34 Mehrmann Petra Schöneberg
D34 Schüttler Denise Schöneberg
D35 Janßen Bernd TC Oldenburg
D35 Wissing Gertrud TC Oldenburg
D36 Oberpichler Inga LBC Lübeck
D36 Sonnenberg Martin LBC Lübeck
D37 Kuhlmann Cornelia Hannover
D37 Scheeder Georg Hannover
D38 König Karin BSB Steinfurt
D38 Howe-König Ralf BSB Steinfurt
D39 Ströde Ulrich SVD Auhagen
D39 Bleidistel Ursula SVD Auhagen
D40 Baier Fabienne BC Achern
D40 Bärenfänger John Dreieichenhain
D41 Krings Roland SV Essel
D41 Seehausen Frank SV Essel
D42 Altemühle Lisa Burgsteinfurt
D42 Altemühle Erich Burgsteinfurt
D43 Zikownia Wolfgang Hannover
D43 Zikownia Mattes Hannover
D44 Gurkasch Jesko ABC Hamburg
D44 Pahl Thomas ABC Hamburg
D45 Thal Peter DRC Hannover
D45 Thal Elke DRC Hannover
D46 Fenske Carsten DRC Hannover
D46 Fenske Britta DRC Hannover
D47 Leifholz Henry DRC Hannover
D47 Leifholz Kirsten DRC Hannover
D48 Diedrichs Stefan DRC Hannover
D48 Schwarz-Diedrichs Ute DRC Hannover
D49 Krummel Ralf PC Hude
D49 Rose Heinz BG Elmshorn
D50 Latsch Peter Bad Camberg
D50 Latsch Phatchani Bad Camberg
D51 Letellier Volker Bdoxx Hamburg
D51 Roloff Olaf Bdoxx Hamburg
D52 Meller Gisela BF Niedernberg
D52 Meller Dieter BF Niedernberg
D53 Boenig Benjamin Hamburg
D53 Kolbe Klaus Berlin
D54 Hodonou Oscar Lübecker BC
D54 Balie Honoré Lübecker BC
D55 Windisch Martin TV-Dauborn
D55 Vongkhasum Chintana TV-Dauborn
D56 Krellmann Nils NPC Kiel
D56 Krellmann Katja NPC Kiel
D57 Tenge Eckhard PFiF Ottensen
D57 Tenge Marina PFiF Ottensen
D58 Kalentzi Michael WB Altlußheim
D58 Kalentzi Elli WB Altlußheim
D59 Brenneke Otto Bückeburg
D59 Brenneke Irene Bückeburg
D60 Unger Ina Paderborn
D60 Wilke Lars Paderborn
D61 Linnenbrügger Barbara Paderborn
D61 Deleker Gerda Paderborn
D62 Preusse Doris BSV Nordenham
D62 Menzel Fredo BSV Nordenham
D63 Ahlhorn Sabine BSV Nordenham
D63 Preusse Karl-Heinz BSV-Nordenham
D64 Jäckel Peter Waiblingen
D64 Cittlau Sylvia Denkendorf
D65 Kreischer Henning Witten
D65 Bosold Michael Witten
D66 Meyer-Kohlhoff Ingo Niedernhausen
D66 Meyer-Kohlhoff Marion Niedernhausen
D67 Menge Karl-Heinz PUR Lintorf
D67 Stuers Jürgen PUR Lintorf
D68 Beier Dieter TV Dauborn
D68 Tönnes Stefan TV Dauborn
D69 Stuchlik Frank Krähenwinkel
D69 Stuchlik Max Krähenwinkel
D70 Heise Robert SG Allez Allee
D70 Albayrak Sati SG Allez Allee
D71 Rieckmann Bernd FLB Hohnstorf
D71 Schiemenz Siegfried FLB Hohnstorf
D72 Dunker Jutta TUS Nenndorf
D72 Schulz Jürgen Idstedt
D73 Stümke Artur Lenting
D73 Stümke Heidi Lenting
D74 Budde Sike Lübeck
D74 Oeltjen Anja Lübeck
D75 Schymura Erika Hamburg
D75 Peters Jens Sylt Keitum
D76 Tuna Hergen Bardowick
D76 Franke Paul Boizenburg
D77 Kessler Denis BKG Sitterswald
D77 Bischoff Ines BKG Sitterswald
D78 Luenen Gerd Bd Berlin
D78 Bell Urte Bd Berlin
D79 Weber Norbert TuS Lübeck
D79 Richartz Jürgen TuS Lübeck
D80 Martens Sieglinde VFL Rastede
D80 Wätjen Olaf VFL Rastede
D81 Hodiamont Ludwig Lübeck
D81 Knappe Christina Lübeck
D82 Wohlsen Petra Lübecker BC
D82 Lorenz Norbert Lübecker BC
D83 Regelin Michael CdB Lübeck
D83 Regelin Marina CdB Lübeck
D84 Seidensticker Werner Wilhelmsburg
D84 Seidensticker Waltraud Wilhelmsburg
D85 Funk Gerald Walsrode
D85 Funk Adelheid Walsrode
D86 Pfalzgraf Axel Hamburg
D86 Ott Paul Hamburg
D87 Hansen Dorrit Nordfalster
D87 Hansen Bent Nordfalster
D88 Ronni Hansen Nordfalster
D88 Foged Claus Nordfalster
D89 Lang Kurt PC Zürich
D89 Bohnenberg Andreas Bd Berlin
D90 Laukart Erwin LC Schopfheim
D90 Zipfel Kevin LC Schopfheim
D91 Caquelard Anthony Wittlich
D91 Faas Malik Wittlich
D92 Pfaff Elke Neunkirchen
D92 Pfaff Andreas Neunkirchen
D93 Wilhelm Janet Pirmasens
D93 Wilhelm Stefan Pirmasens
D94 Röske-Weber Eddi Lübecker BC
D94 Hanf Jonas Lübecker BC
D95 Westphal Chris Lübecker BC
D95 Schwertfeger Reinhard Lübecker BC
D96 Losic Mirim Horsens
D96 Losic Janne Horsens
D97 Sandow Gisela Z88 Berlin
D97 Sterz Walter SGAA Hannover
D98 Geiger Jörg TC Ludwigsburg
D98 Ebert Christine TC Ludwigsburg
D99 Bonow Insa Hamburg
D99 Keller Eckart Hamburg
D100 Malas Marwin TCS Oldenburg
D100 Malas Monika TCS Oldenburg
D101 Martin Björn WBA Hamburg
D101 Lehmann Jörg Lübeck
D102 Jungesblut Sabine Allianz Hamburg
D102 Tiedemann Matthias Allianz Hamburg
D103 Gawehns Cordula Allianz Hamburg
D103 Jungesblut Frank Allianz Hamburg
D104 Schulz Britta Allianz Hamburg
D104 Lühmann Axel Allianz Hamburg
D105 Borchert Kerstin Allianz Hamburg
D105 Jungesblut Peter Allianz Hamburg
D106 Schüßler Miriam Ludwigsburg
D106 Heinz Anita Ludwigsburg
D107 Lotzkat Hajo BF Fehmarn
D107 Betz Gerlilnde BF Fehmarn
D108 Modersitzki Andreas BF Fehmarn
D108 Hock Doris BF Fehmarn
D109 Stetzler Otto Hamburg
D109 Bergmann Helga PFiF Ottensen
D110 Pries Heike BF Fehmarn
D110 Zimmermann Ursula BF Fehmarn
D111 Huber Thomas Waiblingen
D111 Wallat Heike Waiblingen
D112 Bischoff Walter CdP Dieburg
D112 Bischoff Claudia CdP Dieburg
D113 Porten Wolfgang BSB Steinfurt
D113 Radisic Dieter BSB Steinfurt
D114 Dengler Jens Rüsselsheim
D114 Elsemann Heribert Eltville
D115 Loth Rüdiger Heide
D115 Theil Martina ABC Hamburg
D116 Keßeler Norbert PFiFF Ottensen
D116 Keun Christian PFiFF Ottensen
D117 Christ Julian Leipzig
D117 Christ Moritz St. Pauli
D118 Gabriela Lüttke CdB Lübeck
D118 Franke Max CdB Lübeck
D119 Kubach Tim Wilhelmsburg
D119 Schmitz Dirk Jever
D120 Szabo Ildiko LFJ Tübingen
D120 Dang Van Dung LFJ Tübingen
D121 Pyrek Uwe TuS Nenndorf
D121 Becker Walter TuS Nenndorf
D122 Schwab Peter BF Wiesloch
D122 Trost Michael BF Wiesloch
D123 Scheew Stefanie Allee Hannover
D123 Surminski Detlef Allee Hannover
D124 Halbauer Katrin Allee Hannover
D124 Gieseler Ingrid Allee Hannover
D125 Polzin Frank Allee Hannover
D125 Worzyk Rita Allee Hannover
D126 Rousseau Rene CDB Lübeck
D126 Bräutigam Karen CDB Lübeck
D127 Lenthe Robby SV Essel
D127 Lenthe Angela SV Essel
D128 Kosche Markus BF Lenting
D128 Kosche Regine BF Lenting
D129 Christen Lars AB Lübeck
D129 Lück André AB Lübeck
D130 Wich Tina Dresden
D130 Lübke Kai Dresden
D131 Langenstein Michael Bd Berlin
D131 Uber Klaus Bd Berlin
D132 Flader Heiko Einfeld
D132 Brandt Ulli Einfeld
D133 Porcher Thomas Witten-Bommern
D133 Schatz Reinhard Dresden-Stalball
D134 Timo Hanke Buchholz
D134 Markus Hehr Buchholz
D135 Haselbauer Su CdB lLübeck
D135 Wienke Mario CdB Lübeck
D136 Frey Boris Hamburg
D136 Ruppert Martina Hamburg
D137 Weissbeck Tatjana Idstedter PC
D137 Wiese Christine CdB Lübeck
D138 Müller Christoph Wittlich
D138 Sexauer Christian Trier
D139 ... ... ...
D139 ... ... ...
D140 Ziethen Franz Berlin
D140 Pi±a Melzner Mowgli Berlin
D141 Wemhöner-Bartling Antje BV Ibbenbüren
D141 Krönke Manfred BV Ibbenbüren
D142 Müller Christoph Idstedter PC
D142 Joohs Wolfgang Idstedter PC
D143 Pedersen Bent Vordingborg
D143 Larsen Irene Stensved
D144 Pedersen Jytte Stensved
D144 Nielsen Rosa Stensved
D145 Winther Henrik Stensved
D145 Winther Lone Stensved
D146 Mortensen Bente Stensved
D146 Steffensen Kian Stensved
D147 Schöttler Michael Bielefeld
D147 Samuel Sam Ibbenbüren
D148 Schumann Christian ABC Hamburg
D148 Lindow Thomas BC St. Pauli
D149 Sommerfeld Uwe SV Essel
D149 Sommerfeld Birgit SV Essel
D150 Faasch Paul Berlin
D150 Faasch Lutz Lübeck
D151 Haseloff Helge Krähenwinkel
D151 Becker Lisa AA Hannover
D152 Löwer Ulrich Wilhelmshaven
D152 Löwer Dorothea Wilhelmshaven
D153 Britzwein Bernd TUS-Nenndorf
D153 Britzwein Irene TUS-Nenndorf
D154 Löst Marcus Lüneburg
D154 Pierschlewicz Detlev Lüneburg
D155 Kolschewski Michael Saarbrücken
D155 Burkardsmaier Annett Saarbrücken
D156 Großmann Stefan BSB Steinfurt
D156 Lork Frank BSB Steinfurt
D157 Jaeger Carstens ABC Hamburg
D157 Schöne Julia ABC Hamburg
D158 Hennige Peter Paderborn
D158 Sommer-Hennige Friederike Paderborn
D159 Schwarz Monika NPC Kiel
D159 Nagel Stefan NPC Kiel
D160 Förster Maurice Jever PC
D160 Wachendorf Stefanie Jever PC
D161 Dünkler Michael Hamburg
D161 Dünkler Beate Hamburg
D162 Teichmann Stefan Lübeck
D162 Franke Tim Lübeck
D163 Wiemert Ingo Fehmarn
D163 Schäfer Anne Fehmarn
D164 Fischer Dagmar AA Hannover
D164 Albayrak Nicole AA Hannover
D165 Meiners Günter FSV Harburg
D165 Meiners Daniela FSV Harburg
D166 Schirmer Lars Bd Berlin
D166 Beil Luzia Bd Berlin
D167 Anacleto João AB Lübeck
D167 Bezaiz Ahmed AB Lübeck
D168 Larsson PeO Lillens Vänner
D168 Larsson Sivan Lillens Vänner
D169 Mänsson Anders Lillens Vänner
D169 Nilsson Lena Lillens Vänner
D170 Olsson Kent Lillens Vänner
D170 Jönsson Gun Lillens Vänner
D171 Linden Matts Quatre Boule
D171 Draca Anna Quatre Boule
D172 Paulsson Dennis Lillens Vänner
D172 Nörrelökke Jens Lillens Vänner
D173 Nilsson Klas Quatre Boule
D173 Källström Lisbeth Quatre Boule
D174 Schmidt Detlef BF Fehmarn
D174 Schmidt Birgit BF Fehmarn
D175 Bühler Christoph Frankfurt B
D175 Noack Michael Frankfurt B
D176 Göllinger Torsten Hannover
D176 Weisbach Sani Hannover
D177 Woschkeit Bärbel BF Fehmarn
D177 Vollert Nele Fehmarn
D178 Kiesewetter Thomas BinP Bergedorf
D178 Biesel Michael BinP Bergedorf
D179 Engelhardt Norbert Göttingen
D179 Patschkowski Michael Göttingen
D180 Bauer Birgit Mannheim
D180 Bauer Svenja Mannheim
D181 Arndt Detlef Lüneburg
D181 Arndt Kerstin Lüneburg
D182 Rathe Daniel-René Krähenwinkel K
D182 von Alten Oliver SG Letter 05
D183 Schön Nils BV Ibbenbüren
D183 Stahl Peter Bv Ibbenbüren
D184 Fuhrmann Hein Kassel
D184 Fuhrmann Jannik Kassel
D185 Voss Sylvia Heide
D185 Hagge Jörg Heide
D186 Cardoso Joao Hamburg
D186 Sidiqi Esmat Hamburg
D187 Müller Thomas Lübeck
D187 Baumann Frederick Lübeck
D188 Marten Heike BCCassel
D188 Gerwig Andrea BCCassel
D189 Brutscher Helmut Hamburg
D189 Weiland Hermann Hamburg
D190 Siegmann Rita Schnackenwerth
D190 Siegmann Michael Schnackenwerth
D191 Matte Paul Sablaise
D191 Ajang Thomas Kiel
D192 Lemke Hans-Jürgen Rettmer
D192 Raab Brigitte Rettmer
D193 Stiekel Günther Bd Berlin
D193 Knieper Michael Bd Berlin
D194 Borst Maximilian Schweinfurt
D194 Amrhein Michl Würzburg
D195 Windus Gabriele FcS Hannover
D195 Maraun Heinz FcS Hannover
D196 Ottsen Jörg Eckernförde
D196 Ashauer Horst Eckernförde
D197 ... ... ...
D197 ... ... ...
D198 Carstens Robin Heider RBU
D198 Deutschmann Felix ABC Hamburg
D199 Garner Jan O Scharmbeck
D199 Goetzke Till Berlin
D200 Brodbeck Klaus BF Fehmarn
D200 Scharfenberg Ullrich SG Elmshorn
D201 Rohloff Carsten Hamburg
D201 Bünning Maren Hamburg
D202 Evaldsson Yngve Lillens vänner
D202 Nordborg Terje Lillens Vänner
D203 ... ... ...
D203 ... ... ...
D204 Maier Jeannette BF Waiblingen
D204 Kahl Rüdiger Boulefreunde WN
D205 Nacer Bourahla Konstanz
D205 Sofian Irischi Lübeck
D206 Belkhamsa Ahcene Lübeck
D206 Fateh Rfise Konstanz
D207 Fabig Anita FCS Hannover
D207 Rademann Joachim FCS Hannover
D208 Schäfer Thomas PFiF/Hamburg
D208 Buth Gudrun PFiF/Hamburg
D209 Samy Belkhamsa Lübeck
D209 Karim Chikh Lübeck
D210 Olsen Wolfgang Düsseldorf
D210 Sevenich Bernhard Düsseldorf
D211 Bracht Thomas Lübeck
D211 Raja Anna Lübeck
D212 Müller Jörg TSG Echte
D212 Müller Cornelia TSG Echte
D213 Blecher Jonas Hamburg
D213 Cardoso Manuel Hamburg
D214 Lichte Silvana DPV
D214 Caliebe Sarah DPV
D215 Jeurink Burkhard Jever PC
D215 Jeurink Anne GrafschafterPBS
D216 Mildahn Sven ABC Hamburg
D216 Müller Reinhart ABC Hamburg
D217 Aerni Roger Heilbronn
D217 Heinrich Gerhard Heilbronn
D218 Heinrich Vroni Heilbronn
D218 Marcinekova Monika Heilbronn
D219 Kristen Dieter Dreieichenhain
D219 Mack Wolfgang Schorndorf
D220 Hencke Thilo Heide
D220 Reinecke-Loleit Sylvia FCS Hannover
D221 Herbert Ines Schweinfurt
D221 Dombrowski Albert Schweinfurt
D222 Kramer Dieter Escher
D222 Kramer Martina Escher
D223 Niermann Phillipp Düsseldorf SP
D223 Birkmeyer Carolin Düsseldorf SP
D224 Rehberg Matthias CdB Lübeck
D224 Rehberg Ulrike CdB Lübeck
D225 Krenkel Thomas Lübeck
D225 Krenkel Birte Lübeck
D226 Nummert Thorsten CdB Lübeck
D226 Stooß Mauritio CdB Lübeck
D227 Schupp Daniela TV Weißenthurm
D227 Bezaiz Hanifi Lübeck
D228 Stammen Rudolf Duisburg
D228 Stammen Elke Duisburg
D229 Caliebe Laura DPV
D229 Grauer Celine DPV
D230 Huber Gabriel DPV
D230 Probst Domino DPV
D231 Junique Sebastian DPV
D231 Dörhöfer Lea DPV
D232 Goedeke Detlev Hamburg
D232 Mühlsiegel Sven Lübeck
D233 Henriksson Christer Staffanstorp Bouleklubb
D233 Henriksson Christine Staffanstorp Bouleklubb
D234 Sidi Mohamed Adi Hamburg
D234 Bartels Laura Hamburg
D235 Bodenheim Thomas Berlin
D235 Abdoulay Idrissou Lübeck
D236 Gyarmaty Herbert Flensburg
D236 Böttger Anni Flensburg
D237 Werner Susanne Berlin
D237 Kolbe Felix Berlin
D238 Beil Maximilian Sauerlach
D238 Luge Inka Sauerlach
D239 Szwerinski Holger BF Fernwald
D239 Szwerinski Jutta BF Fernwald
D240 Duschinski Herbert BSB Steinfurt
D240 Duschinski Monika BSB Steinfurt
Triplette - 31.07.2022 - 154 Teams
StNr: Name/Last name Vorname/First name Club/Stadt/Town Nation
T1 Scharfenberg Ullrich SG Elmshorn
T1 Brodbeck Klaus BF Fehmarn
T1 Niebuhr Frank BF Fehmarn
T2 Holmgren Ann-Britt Staffanstorp Bouleklubb
T2 Larsson Ulf Staffanstorp Bouleklubb
T2 Persson Mona Staffanstorp Bouleklubb
T3 Bendroth Agneta Staffanstorp Bouleklubb
T3 Nilsson Claes Staffanstorp Bouleklubb
T3 Jönsson Lennart Staffanstorp Bouleklubb
T4 Bengtsson Agneta Staffanstorp Bouleklubb
T4 Bengtsson Hans-Olof Staffanstorp Bouleklubb
T4 Nörler Ake Staffanstorp Bouleklubb
T5 Hansson Lisbeth Staffanstorp Bouleklubb
T5 Andersson Kaj Staffanstorp Bouleklubb
T5 Jönsson Gull-Britt Staffanstorp Bouleklubb
T6 Nilsson Else-Marie Staffanstorp Bouleklubb
T6 Bengtsson Mats Staffanstorp Bouleklubb
T6 Clarén Gunilla Staffanstorp Bouleklubb
T7 Andersson Gunnel Staffanstorp Bouleklubb
T7 Pobiega Ronny Staffanstorp Bouleklubb
T7 Persson Roland Staffanstorp Bouleklubb
T8 Pobiega Eva Staffanstorp Bouleklubb
T8 Bendroth Thomas Staffanstorp Bouleklubb
T8 Svensson Rolf Staffanstorp Bouleklubb
T9 Karlsson Kerstin Staffanstorp Bouleklubb
T9 Blomgren Pihl Staffanstorp Bouleklubb
T9 Persson Agnete Staffanstorp Bouleklubb
T10 Andersson Margareta Staffanstorp Bouleklubb
T10 Hansson Roland Staffanstorp Bouleklubb
T10 Foghelin Leif Staffanstorp Bouleklubb
T11 Persson Eva Staffanstorp Bouleklubb
T11 Karlsson Torsten Staffanstorp Bouleklubb
T11 Clarén Leif Staffanstorp Bouleklubb
T12 Bengtsson Anita Staffanstorp Bouleklubb
T12 Andersson Gert Staffanstorp Bouleklubb
T12 Andersson Ann-Marie Staffanstorp Bouleklubb
T13 Svensson Barbro Staffanstorp Bouleklubb
T13 Persson Tommy Staffanstorp Bouleklubb
T13 Larsson Lisbeth Staffanstorp Bouleklubb
T14 Pfaffe Andreas KBC Lübeck
T14 Lehmann Christian KBC Lübeck
T14 Kielreiter Katrin KBC Lübeck
T15 Trott Margot AA Hannover
T15 Trott Peter AA Hannover
T15 Bäßmann Renate AA Hannover
T16 Gesing Andrea Essen
T16 Schmitz Norbert Essen
T16 Ruge Fritz Bremen
T17 Mehrmann Petra AfS Berlin
T17 Schüttler Denise AfS Berlin
T17 Mehrmann Klaus AfS Berlin
T18 Goldau Meike Hamburg
T18 Sidlaza Dadine Hamburg
T18 Cardoso Joao Hamburg
T19 Huber Gabriel Mannheim Waldhof
T19 Weiland Ben Wiesbaden
T19 Probst Dominique BC Mechenhard
T20 Reichelt Dieter DJK Delbrück
T20 Koch Karl Heinz DJK Delbrück
T20 Fecke Hans Georg DJK Delbrück
T21 Kuhlmann Renate DJK Delbrück
T21 Robrecht Gustav DJK Delbrück
T21 Walter Ebi DJK Delbrück
T22 Wurst Paul Bönnigheim
T22 Hagenlocher Ellen Bönnigheim
T22 Kirsch Artur Backnang
T23 Janßen Bernd TC Oldenburg
T23 Wissing Gertrud TC Oldenburg
T23 Köhler Joachim Oldenburg
T24 Kuhlmann Cornelia Hannover
T24 Scheeder Georg Hannover
T24 Deleker Reinhold Paderborn
T25 Howe-König Ralf BSB Steinfurt
T25 König Karin BSB Steinfurt
T25 Neumann Alfred BSB Steinfurt
T26 Ströde Ulrich SVD Auhagen
T26 Bleidistel Ursula SVD Auhagen
T26 Mester Peter BF Fehmarn
T27 Baier Fabienne BC Achern
T27 Bärenfänger John Dreieichenhain
T27 Berger Thomas PC Oldenburg
T28 Altemühle Lisa Burgsteinfurt
T28 Altemühle Erich Burgsteinfurt
T28 Weiershäuser Uwe TSG Wersdorf
T29 Zikownia Wolfgang Hannover
T29 Zikownia Mattes Hannover
T29 Brandes Hermann Hannover
T30 Gurkasch Jesko ABC Hamburg
T30 Pahl Thomas ABC Hamburg
T30 Goedecke Detlev ABC Hamburg
T31 Thal Peter DRC Hannover
T31 Thal Elke DRC Hannover
T31 Schwarz-Diedrichs Ute DRC Hannover
T32 Fenske Carsten DRC Hannover
T32 Fenske Britta DRC Hannover
T32 Diedrichs Stefan DRC Hannover
T33 Krummel Ralf PC Hude
T33 Rose Heinz BG Elmshorn
T33 Thale Ute BG Elmshorn
T34 Bell Urte Bd Berlin
T34 Schirmer Andrea Bd Berlin
T34 Beil Luzia Bd Berlin
T35 Letellier Volker Bdoxx Hamburg
T35 Roloff Lars Bdoxx Hamburg
T35 Roloff Olaf Bdoxx Hamburg
T36 Meller Gisela BF Niedernberg
T36 Bargmann Elfi BG Bremen
T36 Bargmann Uwe BG Bremen
T37 Boenig Benjamin Hamburg
T37 Kolbe Klaus Berlin
T37 Lehmann Patrick Dresden
T38 Windisch Martin TV-Dauborn
T38 Vongkhasum Chintana TV-Dauborn
T38 Fritzsche Rainer TV-Dauborn
T39 Tenge Eckhard PFiF Ottensen
T39 Tenge Marina PFiF Ottensen
T39 Draheim Rolf PFiF Ottensen
T40 Kalentzi Michael WB Altlußheim
T40 Kalentzi Elli WB Altlußheim
T40 Kalentzi Alexis WB Altlußheim
T41 Hoebel Mario Kassel
T41 Knabenschuh Rolf Kassel
T41 Foitzik Matthias Kassel
T42 Unger Ina Paderborn
T42 Linnenbrügger Barbara Paderborn
T42 Gödde Heri Paderborn
T43 Preusse Doris BSV Nordenham
T43 Ahlhorn Sabine BSV Nordenham
T43 Menzel Fredo BSV Nordenham
T44 Jäckel Peter Waiblingen
T44 Cittlau Sylvia Denkendorf
T44 Mack Wolfgang Schorndorf
T45 Kreischer Henning Witten
T45 Bosold Micha Witten
T45 Porcher Tom Witten
T46 Menge Karl-Heinz PUR Lintorf
T46 Stuers Jürgen PUR Lintorf
T46 Schulz Jürgen Idstedter PC
T47 Stuchlik Sabine Krähenwinkel
T47 Stuchlik Max Krähenwinkel
T47 Stuchlik Frank Krähenwinkel
T48 Rieckmann Bernd FlB Hohnstorf
T48 Schiemenz Siegfried FlB Hohnstorf
T48 Jaeger Carsten ABC Hamburg
T49 Stümke Artur Lenting
T49 Stümke Heidi Lenting
T49 Möhrle Josef Lenting
T50 Schymura Erika Hamburg
T50 Pfalzgraf Axel Hamburg
T50 Ott Paul Hamburg
T51 Tuna Hergen Bardowick
T51 Carstens Robin Heider RBU
T51 Franke Paul Boizenburg
T52 Weber Norbert TuS Lübeck
T52 Richartz Jürgen TuS Lübeck
T52 Schneider Hanna TuS Lübeck
T53 Wätjen Olaf VFL Rastede
T53 Martens Sieglinde VFL Rastede
T53 Helfried Franz PC Oldenburg
T54 Hodiamont Ludwig KBC zu Lübeck
T54 Knappe Christina KBC zu Lübeck
T54 Specht Klaus KBC zu Lübeck
T55 Wohlsen Petra Lübecker BC
T55 Wohlsen Noah Lübecker BC
T55 Lorenz Norbert Lübecker BC
T56 Regelin Michael CdB Lübeck
T56 Regelin Marina CdB Lübeck
T56 ... ... ssuchend
T57 Hansen Dorrit Nordfalster
T57 Hansen Bent Nordfalster
T57 Dalsgaard Dorrit Nordfalster
T58 Ronni Hansen Nordfalster
T58 Foged Claus Nordfalster
T58 ... ... suchend
T59 Lang Kurt PC Zürich
T59 Bohnenberg Andreas Bd Berlin
T59 Brücher Annette Bd Berlin
T60 Laukart Erwin LC Schopfheim
T60 Zipfel Kevin LC Schopfheim
T60 Laukart Edelgard LC Schopfheim
T61 Wilhelm Janet Pirmasens
T61 Wilhelm Stefan Pirmasens
T61 Pfaff Andreas Neunkirchen
T62 Pfaff Elke Neunkirchen
T62 Leibfried Marion Neunkirchen
T62 Leibfried Bernd Neunkirchen
T63 Röske-Weber Eddi Lübecker BC
T63 Rehberg Ulli CDB Lübeck
T63 Theil Tina ABC Hamburg
T64 Wildeboer Mark Lübecker BC
T64 Westphal Chris Lübecker BC
T64 Schwertfeger Reinhard Lübecker BC
T65 Sandow Gisela Z88 Berlin
T65 Sterz Walter SGAA Hannover
T65 Heise Robert SGAA Hannover
T66 Bonow Insa Hamburg
T66 Kubach Tim Hamburg
T66 Seidensticker Waltraud Hamburg
T67 Martin Björn Allianz Hamburg
T67 Tiedemann Matthias Allianz Hamburg
T67 Borchert Kerstin Allianz Hamburg
T68 Gawehns Cordula Allianz Hamburg
T68 Jungesblut Peter Allianz Hamburg
T68 Lühmann Axel Allianz Hamburg
T69 Schulz Britta Allianz Hamburg
T69 Jungesblut Sabine Allianz Hamburg
T69 Jungesblut Frank Allianz Hamburg
T70 Schüßler Miriam Ludwigsburg
T70 Heinz Anita Ludwigsburg
T70 Geiger Jörg Ludwigsburg
T71 Lotzkat Hajo BF Fehmarn
T71 Betz Gerlilnde BF Fehmarn
T71 ... ... ssuchend
T72 Stetzler Otto Hamburg
T72 Bergmann Helga PFiF Ottensen
T72 Kesseler Norbert PFiF Ottensen
T73 Pries Heike BF Fehmarn
T73 Zimmermann Ursula BF Fehmarn
T73 Riedel Jochen BF Fehmarn
T74 Huber Thomas Waiblingen
T74 Kahl Rüdiger Waiblingen
T74 Maier Jeannette Waiblingen
T75 Bischoff Walter CdP Dieburg
T75 Bischoff Claudia CdP Dieburg
T75 Dengler Jens Cdp Dieburg
T76 Rüdiger Loth Heide
T76 Lafrentz Mathias ABC Hamburg
T76 Schumann Christian ABC Hamburg
T77 Christ Julian Sb Leipzig
T77 Christ Moritz St. Pauli
T77 Schuster Raban Halle
T78 Gabriela Lüttke CdB Lübeck
T78 Max Franke CdB Lübeck
T78 Tom Franke CdB Lübeck
T79 Funk Adelheid Walsrode
T79 Funk Gerald Walsrode
T79 Krings Roland Schwarmstedt
T80 Szabo Ildiko LFJ Tübingen
T80 Dang Van Dung LFJ Tübingen
T80 Marten Heike BC Cassel
T81 Pyrek Uwe TuS Nenndorf
T81 Becker Walter TuS Nenndorf
T81 Keller Eckart HRC Hamburg
T82 Schwab Peter BF Wiesloch
T82 Trost Michael BF Wiesloch
T82 Silvia Schlag BF Wiesloch
T83 Scheew Stefanie Allee Hannover
T83 Halbauer Katrin Allee Hannover
T83 Worzyk Rita Allee Hannover
T84 Polzin Frank Allee Hannover
T84 Gieseler Ingrid Allee Hannover
T84 Surminski Detlef Allee Hannover
T85 Rousseau René CdB Lübeck
T85 Bräutigam Karen CdB Lübeck
T85 Haselbauer Susanne CdB Lübeck
T86 Kosche Markus BF Lenting
T86 kosche Regine BF Lenting
T86 Kosche Luca BF Lenting
T87 Wich Tina Dresden
T87 Lübke Kai Dresden
T87 ... ... ssuchend
T88 Langenstein Michael Bouled Berlin
T88 Uber Klaus Bouled Berlin
T88 Schmersahl Ralf Bouled Berlin
T89 Frey Boris Hamburg
T89 Ruppert Martina Hamburg
T89 Bünning Maren Hamburg
T90 Weissbeck Tatjana Idstedter PC
T90 Wiese Christine CdB Lübeck
T90 Hasse Ilka ABC Hamburg
T91 Müller Christoph Wttlich
T91 Caquelard Anthony Wittlich
T91 Faas Malik Wittlich
T92 ... ... ...
T92 ... ... ...
T92 ... ... ...
T93 Rachel-Huge Jolanta Klack Osnabrück
T93 Huge Dirk Klack Osnabrück
T93 Brandt Frauke PC Oldenburg
T94 Ziethen Franz Berlin
T94 Piña Melzner Mowgli Berlin
T94 Melzner Krista Berlin
T95 Müller Christoph Idstedter PC
T95 Joohs Wolfgang Idstedter PC
T95 Bayer Achim SG Marborn
T96 Pedersen Bent Stensved
T96 Larsen Irene Stensved
T96 Nielsen Rosa Stensved
T97 Winther Henrik Stensved
T97 Winther Lone Stensved
T97 Pedersen Jytte Stensved
T98 Mortensen Bente Stensved
T98 Kian Steffensen Stensved
T98 Hjorth Lennart Stensved
T99 Schöttler Michael Siemens
T99 Samuel Sam Ibbenbüren
T99 Wemhöner- Bartling Antje Ibbenbüren
T100 Löwer Ulrich Wilhelmshaven
T100 Löwer Dorothea Wilhelmshaven
T100 Schmitz Dirk Lemsahler SV
T101 Großmann Stefan BSB Steinfurt
T101 Lork Frank BSB Steinfurt
T101 ... ... ssuchend
T102 Hennige Peter Paderborn
T102 Sommer-Hennige Friederike Paderborn
T102 Hennige Dieter Paderborn
T103 Bischoff Ines BKG Sitterswald
T103 Kessler Denis BKG Sitterswald
T103 Bischoff Michael BKG Sitterswald
T104 Ocak Cihangir Jever PC
T104 Wachendorf Stefanie Jever PC
T104 Schön Nils Ibbenbüren
T105 Dünkler Michael Hamburg
T105 Matte Paul Sablai
T105 Ajang Thomas Kiel
T106 Budde Silke Lübeck
T106 Wienke Mario Lübeck
T106 Teichmann Stefan Lübeck
T107 Wiemert Ingo BF Fehmarn
T107 Schäfer Anne BF Fehmarn
T107 Detlef Urte BF Fehmarn
T108 Larsson Per-Olof Lillens Vänner
T108 MÃ¥nsson Anders Lillens Vänner
T108 Linden Matts Quatre Boule
T109 Larsson Sivan Lillens Vänner
T109 Nilsson Lena Lillens Vänner
T109 Draca Anna Quatre Boule
T110 Paulsson Dennis Lillens Vänner
T110 Nilsson Klas Quatre Boule
T110 Källström Lisbeth Quatre Boule
T111 Olsson Kent Lillens Vänner
T111 Jönsson Gun Lillens Vänner
T111 Nörrelökke Jens Lillens Vänner
T112 Schmidt Detlef BF Fehmarn
T112 Schmidt Birgit BF Fehmarn
T112 ... ... ssuchend
T113 Bühler Christoph Frankfurt B
T113 Noack Michael Frankfurt B
T113 Berger Gaby Frankfurt B
T114 Hanf Jonas Lübecker BC
T114 Faasch Paul Lübeck
T114 Kürle Stefan Lübecker BC
T115 Göllinger Torsten SG AA Hannover
T115 Albayrak Sati SG AA Hannover
T115 Fischer Dagmar SG AA Hannover
T116 Engelhardt Norbert Göttingen
T116 Patschkowski Michael Göttingen
T116 Thesdorf Andre Fehmarn
T117 Bauer Birgit Mannheim
T117 Bauer Svenja Mannheim
T117 Christen Lars Lübeck
T118 Arndt Detlef Lüneburg
T118 Arndt Christopher Lüneburg
T118 Arndt Kerstin Lüneburg
T119 Rathe Daniel-René TSV KK
T119 von Alten Oliver SG Letter 05
T119 Rathe Kai Garbsen
T120 Weisbach Susanne Hannover
T120 Albayrak Nicole Auhagen
T120 ... ... ssuchend
T121 Brutscher Helmut PFiF/Hamburg
T121 Schäfer Thomas PFiF/Hamburg
T121 Weiland Hermann PFiF/Hamburg
T122 Lemke Hans-Jürgen Rettmer
T122 Raab Brigitte Rettmer
T122 … … Ssuchend
T123 Stiekel Guenther Bd Berlin
T123 Luenen Gerd Bd Berlin
T123 Knieper Michael Bd berlin
T124 Borst Maximilian Schweinfurt
T124 Herbert Ines Schweinfurt
T124 Amrhein Michèl Würzburg
T125 ... ... ...
T125 ... ... ...
T125 ... ... ...
T126 Garner Jan O Scharmbeck
T126 Goetzke Till Berlin
T126 Schirmer Lars Berlin
T127 Nordborg Terje Lillens vänner
T127 Evaldsson Yngve Lillens Vänner
T127 Nordborg Lena Lillens Vänner
T128 Kiesewetter Thomas BP Bergedorf
T128 Biesel Michael BP Bergedorf
T128 Grünewald Andreas BP Bergedorf
T129 Britzwein Bernd TuS-Nenndorf
T129 Britzwein Irene TuS-Nenndorf
T129 Meiners Günter HH Rönneburg
T130 Sofian Irishi Konstanz
T130 Bouchendiuka Rachid Konstaz
T130 Nicole Graf Kontanz
T131 Siegmann Rita Schnackenwerth
T131 Siegmann Michael Schnackenwerth
T131 Dombrowsky Albert 03 Schweinfurt
T132 Olsen Wolfgang Düsseldorf
T132 Höck Diederichs Beate Düsseldorf
T132 Sevenich Bernhard Düsseldorf
T133 Müller Jörg TSG Echte
T133 Müller Cornelia TSG Echte
T133 Pörschke Manfred TSG Echte
T134 Blecher Jonas Hamburg
T134 Cardoso Manuel Hamburg
T134 Esmat Sidiqi Hamburg
T135 Junique Sebastian DPV
T135 Huber Gabriel DPV
T135 Weiland Ben DPV
T136 Hencke Thilo Heide
T136 Voss Sylvia Heide
T136 Hagge Jörg Heide
T137 Aerni Roger Heilbronn
T137 Heinrich Gerhard Heilbronn
T137 Heinrich Vroni Heilbronn
T138 Kristen Dieter Dreieichenhain
T138 ... ... suchend
T138 Reinecke-Loleit Sylvia FCS Hannover
T139 Müller Thomas Lübeck
T139 Mildahn Sven ABC Hamburg
T139 Erbrecht Jogi St Pauli
T140 Hodonou Oscar Lübecker BC
T140 Honoré Balie Lübecker BC
T140 Adi Adi Lübecker BC
T141 Smeets Lothar Nf Eschweiler
T141 Smeets Ingrid Nf Eschweiler
T141 ... ... suchend
T142 Brenneke Otto Luhdener SV
T142 Brenneke Irene Luhdener SV
T142 Kramer Dieter BF Bad Nenndorf
T143 Rehberg Matthias Lübeck
T143 Stooß Mauricio Lübeck
T143 Husmann Christian Lübeck
T144 Schupp Daniela TV Weißenthurm
T144 Bezaiz Hanifi AB Lübeck
T144 Anacleto João AB Lübeck
T145 Beil Maximilian Sauerlach
T145 Luge Inka Sauerlach
T145 Beil Barbara Sauerlach
T146 Stammen Rudolf Duisburg
T146 Stammen Elke Duisburg
T146 Stammen Josef Duisburg
T147 Brengel Sibylle Bouledozer
T147 Schmersahl Ralf Bouledozer
T147 ... ... ssuchend
T148 Krenkel Thomas Lübeck
T148 Goltzsch Bruno Lübeck
T148 Wried Claus Lübeck
T149 Dörhöfer Lea DPV
T149 Grauer Celine DPV
T149 Probst Domino DPV
T150 Caliebe Laura DPV
T150 Caliebe Sarah DPV
T150 Lichte Silvana DPV
T151 Gyarmaty Herbert Flensburg
T151 Böttger Anni Flensburg
T151 Leitenberger Detlef Flensburg
T152 Werner Susanne Berlin
T152 Kolbe Felix Berlin
T152 Hamm Jakob Berlin
T153 Birkmeyer Carolin Düsseldorf SP
T153 Niermann Philipp Düsseldorf SP
T153 ... ... ssuchend
T154 Andrianavalona Hery Lübecker BC
T154 Andrianavalona Christine HH Hamboule
T154 ... ... ssuchend --
© 2018 - 2022 Boulefreunde Fehmarn e.V. | Fehmarn Northern Open | Fehmarn DPV Masters | Data Protection
website by steffen.titius